Nabízíme
plastová okna | dřevěná okna | vchodové dveře | interiérové dveře

Zavolejte nám a domluvte si schůzku.

Kontakt

CO NABÍZÍME

Díky dlouhodobé zkušenosti z obchodní a realizační činnosti v oblasti dodávky a montáže PVC a AL oken i dveří disponujeme velkým potenciálem pro uspokojení požadavků klienta.

Plastová okna

Plastová okna nemůžou chybět v naší nabídce. Už okna samotná mají v domácnosti klíčovou roli. Jsou prostředníkem mezi domovem a okolním světem. Kvalitní okna jsou zárukou dlouhodobé tepelné a akustické pohody.

Moderní plastová okna, která nabízí naše firma, jsou promyšleně konstruované. Jsou založeny na technických postupech, které se už stihly za několik desítek let spolehlivě osvědčit.

Tak jako ochranný štít je nejúčinnější, skládá-li se z několika vrstev, tak i výrobky nabízené naší firmou nabývají výborných vlastností díky sofistikované struktuře několika vrstev, v našem případě systému několika komor. Tříkomorová, čtyřkomorová i šestikomorová plastová okna zajišťují izolaci vysoké kvalit. Samotný plast by nepostačil – rám je doplněn o kovovou výztuhu, výplň okna dále tvoří několik vrstev skla (používá se sklo izolační a sklo tvrzené)

Dřevěná okna

Dřevěná okna mohou mít daleko příznivější vliv než jiná. Z výsledků některých psychologických analýz bylo zjištěno, že pohled z okna snižuje pocity úzkostlivosti a stresu a naopak poskytuje úlevu a radost. Kvůli tomu určitě nepodceňujte důležitost mít doma esteticky příjemná okna, která veškerý váš splín vytlačí daleko za zdi vašeho obydlí!

Je to pochopitelně myšleno v nadsázce. Ale pořízení nových dřevěných oken je bezesporu krokem ke zvýšení kvality bydlení. Dřevo je přírodní materiál, je příjemný na pohled i na dotek. Je pevné, drží svůj tvar a kromě toho je to obnovitelný materiál.

Hliníková okna

Hliníková okna – už jste o nich slyšeli? Okna nemusí být jen dřevěná nebo plastová. Silnou konkurencí k těmto zavedeným materiálům představuje hliník. Hliníkové profily jsou trvanlivé a odolné, dokáží spolehlivě čelit i těm nejhorším povětrnostním podmínkám. Hliník je navíc lehký materiál. Důvodů, proč si vybudoval tak silnou pozici na poli výroby oken a dveří a proč se stává nepostradatelným materiálem pro moderní architekturu, je ale daleko více.

Plastové nebo dřevěné vchodové dveře

Už dveře samotné mají ve vybavení domu či bytu výsadní postavení. S dveřmi se manipuluje častěji než s většinou jiných objektů, jsou tudíž na očích, nejen obyvatelům domova, ale taky návštěvníkům. Dveře by tedy rozhodně měly být bytelné, spolehlivé a hlavně by měly nějak vypadat. Ty z naší nabídky se chlubí širokou škálou vytříbených tvarů, zajímavých vzorů a rozmanitých barev. Takové dveře mohou nejen zvýrazňovat či podtrhovat vzhled místnosti nebo celého bytu – podoba interiéru totiž může být dokonce na designu dveří založena.

Měly by hlavní dveře domu, případně bytu, být dřevěné, nebo plastové? Naše firma vám představuje oba dva typy a ke každému velkou nabídku produktů. A nabízí také kompromisní řešení této zásadní otázky.

Naše společnost v číslech
150
Dokončených projektů
99 %
Hodnocení zákazníků
204
Zodpovězených dotazů